O nas - Dworek Białołęka

Urządzamy przyjęcia ze smakiem

Pośród otaczającej nas zwykłej codzienności szukamy chwil, które są niezwykłe. Kiedy czas się zatrzymuje i nie płynie zwyczajnie. To chwile pełne podekscytowania, oczekiwania, kiedy wszystko może się wydarzyć… My, Polacy uwielbiamy świętować. Spotykać się przy zastawionym stole, kiedy stoły uginają się od pysznych potraw. To nasza tradycja – pełne ciepła i życzliwości spotkania.

Odtwórz wideo

„Warto wspólnie spotykać się. Czy to mała, czy duża impreza – liczy się zabawa. Kiedy mamy okazję spotkać się z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi – takie chwile są na wagę złota, są słodkim oddechem od codzienności. Dlatego zrobimy wszystko, aby te chwile były dla Państwa wyjątkowe i niezapomniane. Wszystko musi być perfekcyjnie dopracowane, a przede wszystkim elegancka dekoracja, miła obsługa i przepyszne potrawy. Wyróżnia nas domowy, tradycyjny smak potraw. Nasza sala weselna pod Warszawą jest też otwarta na Państwa propozycje – razem wyczarujemy przepiękne przyjęcie.”

Smaki i zapachy tradycyjnej kuchni

Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej i staropolskiej. Sięgamy do tradycyjnych polskich potraw szafranem pachnących, słodką konfiturą, muszkatołowym kwiatem i aromatycznym miodem. Ach, te domowym sposobem sarny, zające obchędożone, goździkami posypane… Polskich grzybów leśny zapach… Dla Państwa nasz dom weselny wskrzesza historię. W tradycji drzemie przecież potencjał najwspanialszych smaków i najlepszych aromatów. A wszystkiego pilnuje nasz arcy-zdolny szef kuchni.

Profesjonalna obsługa

Nad tym, aby bankiet czy wesele przebiegały perfekcyjnie i zgodnie z planem czuwa sprawna obsługa złożona z kelnerek i kelnerów. Gwarantujemy, że każde życzenie Państwa i Państwa gości zostanie spełnione, a my pozostaniemy w tle – niezauważalni, ale profesjonalni. Wszystkie wesela Warszawa i przyjęcia okolicznościowe, które do tej pory organizowaliśmy cieszyły się zadowoleniem naszych gości.

Lokalizacja – wygodnie i wszędzie blisko

Nasi goście cenią sobie lokalizację naszego Dworku Białołęka. To zaledwie 12 km od centrum miasta. Dom weselny jest celowo tak położony, aby łączył Warszawę, w której mamy często mnóstwo spraw do załatwienia z uroczym miejscem na skraju świata – zacisznym dworkiem, gdzie można się zrelaksować i zatopić w zupełnie innym, świątecznym czasie. To świetna lokalizacja krok od Trasy Toruńskiej i osiedla Bródno. Ważne jest przecież to, aby goście dotarli do nas bez problemu czy to własnym autem czy taksówką lub autobusem. W takiej lokalizacji zarówno wesela Warszawa jak i inne przyjęcia okolicznościowe udadzą się na 100%. Zapraszamy!

Eleganckie sale

Zaletą dobrej imprezy jest przestronna sala. Oferujemy zatem klimatyzowaną, przestronną sale weselną, która będzie wspaniałym tłem dla wyjątkowej atmosfery. Wnętrze jest urządzone estetycznie, elegancko i w sposób wyszukany. Do tego piękne dekoracje oddające klimat wnętrza i rodzaj imprezy. Za dekoracje kwiatowe na wesela Warszawa i inne przyjęcia okolicznościowe odpowiada doświadczona florystka. Dom weselny w Białołęce – całkowicie do Państwa usług.

Ogród

Dodatkową atrakcją jest piękny, klimatyczny ogród dostępny w sezonie wiosenno – letnim. Każde przyjęcie okolicznościowe musi mieć takie rajskie miejsce. Zimą ogród zastępuje pełna wdzięku altanka – świetne miejsce na złapanie oddechu podczas zabawy. Nie ma to jak bankiety Warszawa w uroczym Dworku w Białołęce!