Organizacja wesel Warszawa

Wesele

Wesele to z pewnością jedno z ważniejszych momentów w życiu, a jego przygotowanie bywa nie lada wyzwaniem. Każda Para Młoda pragnie, aby jej przyjęcie było przeżyciem niezapomnianym, dlatego organizację tego wyjątkowego wydarzenia rozpoczyna od wyboru idealnego miejsca na wesele. Takim miejscem jest nasz Dworek Białołęka, do którego serdecznie Państwa zapraszamy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji stylowe wnętrza, w tym dwie sale weselne, które bez trudu pomieszczą nawet 190 gości. W naszym Dworku Białołęka zaserwujemy Państwu najsmaczniejsze dania naszej kuchni, przygotowane specjalnie na przyjęcia weselne, a profesjonalna obsługa pozostanie do Państwa dyspozycji przez całą noc. W przerwach od szampańskiej zabawy, urokliwy i zielony teren wokół Dworku Białołęka zapewni Państwu wytchnienie i odpoczynek.

Dworek Białołęka stworzyliśmy dla Państwa i dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się komfortowo pod każdym względem. Z radością będziemy towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym dniu.

Sala bankietowa Dworek Białołęka - Warszawa

Sala bankietowa Dworek Białołęka w Warszawie organizuje niezapomniane przyjęcia okolicznościowe. Jeśli interesuje Cię organizacja bankietów i imprez to sprawdź naszą ofertę.