O nas

O nas

Urządzamy przyjęcia ze smakiem

Najwspanialszy polski zwyczaj to obchodzenie uroczystości w rodzinnym gronie – wspólne świętowanie i celebrowanie przy suto zastawionym stole. Właśnie taką tradycję, pełną ciepła i wzajemnej życzliwości, pragniemy podtrzymywać w naszej warszawskiej sali bankietowej Biała Orchidea. Organizujemy wszelkie rodzinne przyjęcia, takie jak komunie i chrzciny, wystawiamy huczne wesela, urządzamy bale, bankiety, imprezy firmowe. Wszystko z myślą o stworzeniu wyjątkowej atmosfery dla Ciebie i Twoich gości.

Uważamy, że warto celebrować wszystkie święta – te małe i te duże. Wiemy, że każda chwila spędzona z bliskimi i przyjaciółmi jest radosną odmianą zwykłej codzienności, a pamięć o niej, która pozostaje na lata, jest doprawdy bezcenna. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by Twoje przyjęcie było niezapomniane. Zapewniamy eleganckie dekoracje, profesjonalną obsługę oraz przepyszne dania tradycyjnej kuchni polskiej, których domowy smak przywróci najpiękniejsze wspomnienia i zapisze nową kartę historii Twojej rodziny.

Smak rodzimej tradycji

Specjalizujemy się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej i staropolskiej. Sądzimy, że rodzime smaki to wciąż obszar pełen twórczych inspiracji. Wykorzystujemy drzemiący potencjał tradycyjnych potraw, by wydobywać najlepsze smaki i najwspanialsze aromaty, nad wszystkim zaś czuwa nasz niezastąpiony i doświadczony szef kuchni, który potrafi zmienić gotowanie w prawdziwą sztukę kulinarną.

Starannie planowane menu dostosowujemy do Twoich życzeń oraz charakteru przyjęcia. Uwzględniamy wszelkie potrzeby i żywieniowe preferencje Twoich gości. Każda serwowana przez nas potrawa to pewność świeżości i wysokiej klasy produktów, bo tylko dbając o jakość składników, jesteśmy w stanie przygotować danie o niepowtarzalnym smaku.

Niezawodna obsługa

By wesele, komunia lub bankiet przebiegły sprawnie i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, do Twojej dyspozycji oddajemy zgrany i zaufany zespół kelnerek i kelnerów, który dopilnuje, by wszystko znalazło się na czas na swoim miejscu. Gwarantujemy w pełni profesjonalne podejście do obsługi przyjęcia – staramy się być niezauważalni, ale dostępni na każde Twoje życzenie.

Komfortowe wnętrza

Sala weselna Biała Orchidea w Warszawie to przestronne, klimatyzowane wnętrza, które, by dopełnić wyjątkowej atmosfery, urządzone zostały elegancko i ze smakiem. Przed każdą organizowaną imprezą przystrajamy dodatkowo sale i pokoje pięknymi dekoracjami odpowiadającymi jej charakterowi. Dekorujemy stoły i ściany, urozmaicamy wystrój ciekawymi dodatkami oraz dekoracjami kwiatowymi, za które odpowiada doświadczona florystka.

W sezonie wiosenno-letnim oprócz sali bankietowej i sali tanecznej udostępniamy Twoim gościom również klimatyczny ogród, w zimie zastępowany przez altankę. To idealne miejsce do wzięcia oddechu i drobnego odpoczynku przed kolejnym pochłonięciem przez wir zabawy.

Biała Orchidea to dom bankietowy składający się z:

  • sali restauracyjnej wraz z salą taneczną,
  • pokoju kawowego,
  • pokoju dla nowożeńców,
  • dodatkowego pokoiku dla gości,
  • altanki zimowej,
  • pięknego ogrodu,
  • zamkniętego parkingu,
  • podjazdów i odpowiednich toalet – przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dogodna lokalizacja

Wesele w Warszawie? Gmina Białołęka, w której położona jest sala bankietowa Biała Orchidea, to jedyne 12 km od ścisłego centrum miasta! To wspaniała lokalizacja, znajdująca się tylko kawałek od Trasy Toruńskiej i osiedla Bródno. Twoi goście dotrą do nas bez problemu – zarówno własnym samochodem, jak i taksówką lub komunikacją miejską.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z rekomendacją naszej sali weselnej na portalu www.gdziewesele.pl oraz przejrzyj naszą bogatą ofertę wesel, komunii, przyjęć z okazji chrzcin i innych imprez okolicznościowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!
Sala weselna Biała Orchidea – Białołęka, Warszawa